Drukarki przemysłowe

Drukarki przemysłowe

Firma ABS-JET to założona w 2001 roku fachowa, małopolska spółka mająca własny sklep internetowy. Proponuje przede wszystkim drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Ponadto, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, i również trudni się dostawą różnego rodzaju doskonałej klasy kompatybilnych i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Zresztą także: części zamiennych a oprócz tego akcesoriów Pośród nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i systemy wizyjne. Przyrządy mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest także autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac a oprócz tego Saturn. To nie wszystko. Nadto jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma jego osoba zwiewny wonność pomarańczy i służy naturalnie do dokładnego usuwania klejów na żar, więcej jeszcze do zmywania wałków etykieciarek a oprócz tego smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy klient znajdzie nadal nadzwyczajnie doskonałej klasy różnorodne

środki czystości a oprócz tego kosmetyki marek Stoko Skin Care a oprócz tego Americol BV,

Należy wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. I nieustannie udoskonala własne produkty. Tak aby zakupić ustalony towar, np. drukarki przemysłowe, dosyć tego się zalogować, na później ukończyć poszczególne kroki. Odbywa się to w niewyszukany wyjście. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można także na niej trafić na bardzo ciekawe promocje. Jednakże w razie jakichkolwiek pytań, można napisać czy też zadzwonić.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 05.05.2023 11:46:42)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.