Kurs Terapeuta SPA

Kurs Terapeuta SPA

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w którym możecie zdobyć nowe umiejętności. To również placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem specjalistów możecie pogłębić do tej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do tego, ażeby poznać całą ofertę edukacyjną, którą kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia i warsztaty z obszaru rozmaitych form masażu. Weźcie także udział w szkoleniach kosmetycznych, jakie jeszcze odszukacie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, żeby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. Dzięki temu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić swym kursantom.
W ofercie Bio-Mas mieści się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i jeszcze wiele innych. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 21.05.2022 21:32:09)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.