Meble do łazienki

Meble do łazienki

HASHI – tak brzmi nazwa profesjonalnej firmy, która od 2007 roku para się sprzedażą wysokiej klasy mebli do łazienek. Wśród nich jest szczególnie umywalka z szafką oraz regały, komody, lustra oraz szafki lustrzane, a także oświetlenie łazienkowe.

Hashi.com.pl to pierwszy w Polsce sklep Outlet z takimi towarami współpracy z fabryką Elita, proponuje zestawy łazienkowe ze sporymi rabatami, nawet do 70%. Firma od 2013 roku ma także swój stacjonarny salon w Tczewie, gdzie nabywca może przyjrzeć się codziennie zmieniającą się ekspozycję. Meble są dostępne w najniższej cenie i równocześnie w bardzo dobrej klasy. Zawsze można liczyć także na bezproblemową obsługę i doradztwo w kwestii wyboru danych produktów. Na wszelkie dodatkowe, nawet te w najwyższym stopniu szczegółowe pytania odpowiedzą pracownicy z działu handlowego.

Wspomniana już umywalka z szafką to produkt jedynie od polskich producentów. Wyprodukowany z bardzo dużą starannością i dbałością o wszelkie szczegóły (w tym detale i sam wygląd). Sklep wytwarza np. nowoczesne szafki podumywalkowe. Lecz proponuje również klientom te nieco bardziej klasyczne. Wszystkie mają różnorakie kolory, a ich wielkość wynosi od 40 cm, a szerokość co najmniej 130 cm. W dodatku, można do nich dopasować jeszcze inne elementy. Jakie? To znaczy komody łazienkowe, szafki wiszące, regały oraz lustra.

Żeby dokonać zamówienia w sklepie Hashi,com.pl. należy wybrać jeden z kilku sposobów: telefoniczny, mailowy czy też bezpośrednio na stronie.
Sprawdź pełen asortyment sprzedawanych przez nas produktów i ciesz się najlepszymi cenami!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 26 (ostatnio: 28.04.2023 11:41:25)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.