Pisklęta

Pisklęta

Firma DROB S.A. realizuje swoją działalność już od wielu lat. Jej doświadczenie to przeszło 40 lat pracy. Nic dziwnego skutkiem tego, że jest to jedna z w najwyższym stopniu poważanych a także zwykle polecanych firm w branży drobiarskiej. Tym co zachęca klientów do korzystania z jej propozycji to szczególnie doskonała jakość realizowanych usług. Każdy kto postanowi nabyć coś w Spółce DROB S.A. może mieć pewność, że współpracuje z firmą całkowicie profesjonalną a także rzetelną.

Firma ta ma rozleglą propozycję, w której znaleźć można między innymi pisklęta gęsie, pisklęta kurze, odchowane kurki, pisklęta kacze, a także jaja wylęgowe od kur mięsnych. Gwarantuje również usługi wylęgowe.

Do swojej codziennej dyspozycji firma ma aż 9 zakładów wylęgowych a oprócz tego 2 fermy reprodukcyjne. Wszystkie te obiekty są położone w Wielkopolsce a także zmodernizowane, dzięki czemu pracują bardzo wydajnie a także zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi. W modernizacji istotną rolę grała firma Petersime, doskonale znana w branży. Dodatkowo Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. dba o to, ażeby stada były troskliwie testowane a także miały zapewnioną opiekę weterynaryjną. Dzięki temu jakość realizowanych tam usług nigdy nie spada.

Firma ta w dalszym ciągu rozwija swoją działalności, co sprawia, że nawiązuje współpracę z wieloma sklepami a także innymi przedsiębiorstwami, które mają ogromne zapotrzebowanie na towary branży drobiarskiej. Świadczy wszelkie swoje usługi w bardzo rozsądnych cenach, co stanowi kolejną zachętę do tego, ażeby korzystać z propozycji tej spółki. Firma DROB S.A. to wobec tego firma, której na pewno można zaufać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 29.10.2022 12:22:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.