Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne

El-Tech to profesjonalna firma, która od 2006 roku, świadczy prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie proponuje, są zupełnie kompleksowe. Dotyczą zwłaszcza montażu instalacji elektrycznych. Lecz także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, jak również naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN a także próby napięciowe SN.

Wykwalifikowana kadra pracowników bez żadnego problemu montuje dosłownie te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych jak również różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. Jeśli chodzi o same pomiary, to są one realizowane zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami. Ażeby uzgodnić dokładne zasady partnerstwa czy współpracy, trzeba skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Co niemiara czynności pomiarowych a także naraz konserwacyjnych, jakimi zajmują się fachowcy z EL-Tech, zapewnia w samej rzeczy prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo kluczowa, w głównej mierze tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy wielokrotnie dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji a także wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki bardzo innowacyjnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. dokonywane z wykorzystaniem bardzo szerokiej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych bardzo ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 31.08.2021 16:13:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.