Przewozy do Szwajcarii

Przewozy do Szwajcarii

Firma Twdlog proponuje transport do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką oczywiście działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka a oprócz tego ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim przedsiębiorstwo się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm a oprócz tego ładowności do 24 odcień.

Zakres oferowanych usług, obejmuje także pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych artykułów na terenie całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi albowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na terenie Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to a w szczególności Europa Środkowa a oprócz tego Południowa- Rajch, Austria, Węgry, Włochy, a także Słowenia czy Chorwacja.

Propozycja jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu patronat o obronność powierzonych dóbr oraz niezmienny kontakt z kierowcą. Każdy faza przewozu jest w następstwie tego na bieżąco sprawdzany.

Do tego TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach a oprócz tego autostradach oraz wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl aby znaleźć dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail czy też kontakt bezpośredni telefoniczny albo fax.

Międzynarodowy charakter firmy podkreśla także fakt dostępności strony w języku angielskim oraz niemieckim.

Pożądane byłoby zafundować na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki a oprócz tego transportu cały czas stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą a oprócz tego cennikiem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 28.04.2023 10:23:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.