Spływy kajakowe Zwierzyniec

Spływy kajakowe Zwierzyniec

Wiele osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop zapewne wskazane jest jest wybrać się na spływy kajakowe, jak te organizowane przez przedsiębiorstwo Marco-Canoe.

Firma Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, oznacza to w samym centrum Roztocza. Jest to wyjątkowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe organizowane przez Marco-Canoe odbywają się na okolicznych rzekach, takich jak Wieprz oraz Tanew.
W zależności od upodobań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające ok jednego dnia, a także dłuższe wyprawy na kilka dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Acz porównując je do oferty podobnych firm bardzo szybko można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można niemało zaoszczędzić na swoich wakacjach, a w tym samym czasie wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, przedsiębiorstwo Marco-Canoe od początku działała również jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, a także innych dodatków niezbędnych do tego, żeby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je również negocjować o ile spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę odnośnie do terenów rzeki Wieprz oraz Tanew, dzięki czemu są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach organizowanych przez firmę Marco-Canoe zapewne będą należały do niezapomnianych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 11.05.2022 17:02:32)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.