Sprawna obsługa celna mazowieckie

Sprawna obsługa celna mazowieckie

Olmax to filia celna świadczącą kompleksową reprezentację przed Urzędami Celnymi. W propozycji znajduje się m.in. dokonywanie odpraw celnych a także gwarancja długu celnego, przygotowanie dokumentacji przewozowej a także doradztwo w zakresie przepisów celnych. Korzystając z pomocy agencji celnej Olmax można prócz tego sporządzić deklaracje statystyczne Intrastat i również deklaracje do Urzędu Celnego. Usługi agencji celnej Olmax obejmują mało tego fachową pomoc w zakresie akcyzy i również tłumaczenia dokumentów związanych z wszelkiego typu odprawami celnymi. Są to tłumaczenia realizowane w wielu językach europejskich. Realizowane są one z dnia na dzień, z tej przyczyny nie trzeba się martwić o to, że nie otrzyma się potrzebnych do różnych celów dokumentów na czas.

Agencja celna Olmax działa na polskim rynku już od 1996 roku. Długoletnie doświadczenie jej pracowników zapewnia profesjonalną pomoc w każdej, nawet w najwyższym stopniu skomplikowanej sytuacji. Z agencją celną Olmax nie trzeba się stąd martwić o to, że przepisy zostaną zinterpretowane niezgodnie z aktualną wykładnią prawną. Przeszło 3000 zleceń w czasie 2019 roku a także ponad 50000 zleceń od początku istnienia firmy – to liczby, które wskazują na wysoką popularność agencji Olmax wśród polskich firm a także jednocześnie jej profesjonalizm.

Olmax to agencja celna zapewniająca atrakcyjne stosunki współpracy. W dłuższej perspektywie czasu, przy częstym korzystanie z usług, jej stali klienci mogą uzgodnić konkurencyjne stawki za usługi. Umożliwia to na zyskanie dodatkowych oszczędności, które można przeznaczyć na bieżącą działalność firmy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 17.01.2023 02:49:19)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.