Szkło hartowane Poznań

Szkło hartowane Poznań

Spółka Zwono to firma, która już od 25 lat trudni się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym a także oferuje solidne lustra – gotowe albo na zamówienie. Na stronie firmowej Zwono.com.pl każdy klient znajdzie także kabiny prysznicowe, balustrady, blaty a także fasady szklane, ścianki działowe oraz drzwi przesuwne.

W dodatku, nie brakuje również szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, powiem więcej akwariów. Przedsiębiorstwo ZWoNo realizuje w dodatku różnorodne usługi związane jak też z wierceniem otworów a także wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w ofercie firmy są podświetlane, wytrzymałe, produkowane z najlepszej klasy materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a później już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. lustro produkowane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity miły dla oczu.

Jeżeli chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są różnorodne kabiny natryskowe oraz wszelkiego rodzaju balustrady. Toteż cechują się one bardzo eleganckim oraz atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami a także systemami najwyższej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku wytwórców. Za sprawą tego nawet po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną funkcjonalność.

Firma ZWoNo działa na obszarze sporego powiatu poznańskiego, chociażby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. żeby skorzystać z jego oferty, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić blankiet kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą poznać gotowe realizacje


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 05.05.2023 12:04:58)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.