Zmywacz do kleju

Zmywacz do kleju

Przedsiębiorstwo ABS-JET Service to spółka, która od 2001 roku oferuje drukarki przemysłowe, i ich serwis. Ponadto dostarcza wszelkiego gatunku bardzo najlepszej jakości kompatybilne a także oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy nabywca na stronie: Absjet.pl znajdzie również części zamienne a także różnorakie przyrządy. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak a także na specjalne zamówienie. Należą do nich między innymi.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki a także systemy wizyjne.

Firma ta jest również autoryzowanym a także jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac i również Saturn. Produkuje co więcej środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO a także STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest bardzo potrzebny. Usuwa bez problemu kleje a także etykiety. Tym samym dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru i również parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje także najlepszej jakości środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care i również Americol BV). Rozleglą, pełną propozycję asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Wypada dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Platforma Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

Jeśli chodzi o wspomniany towar, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest on wykorzystywany do mycia i również konserwacji urządzeń drukujących. Ważne, że nie uszkadza on większości powierzchni. Jest oczywiście bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 46 (ostatnio: 25.06.2022 19:23:18)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.