Zwalniak eb

Zwalniak eb

TOMELPOL to profesjonalna spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep online stycznik.eu, gdzie trudni się sprzedażą wysyłkowa wielu towarów na terenie całego kraju. Są to różnego rodzaju aparaty a oprócz tego urządzenia. Wybór jest niezwykle duży. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje też termików. A także oczywiście można zakupić również zwalniak eb (czy innego gatunku) czy też włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep pozwala na bezproblemowy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. Do tego wprowadza ciekawe promocje. Wachlarz, który proponuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy nieliczne mówią, ale doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod i tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są jednakowo do przekaźnika elektromagnetycznego pod względem budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

O ile chodzi o wspomniany zwalniak eb, to jest on inaczej zwany luzownikiem i ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią przemocą. Stosowane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych a oprócz tego w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Przeciwnie zaś włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć i przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego a oprócz tego stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne nawigacja. Wyłącznik apu może istnieć podniebny, izolacyjny lub posiadać konstrukcję otwartą. A także jest wyposażony w napęd ręczny a oprócz tego elektromangesowy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 05.05.2023 12:26:25)

Podlinkuj wpis:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.